چرا طراحی سایت با نیکان هاستینگ

1- بررسی اهداف شما از داشتن وب سایت

اولین مرحله در طراحی سایت تعیین اهداف و نیازهای شما از داشتن یک وب سایت است. لذا در قدم اول تعیین و بررسی دقیق اهداف و نیازهای شما قرار دارد. یک طراح سایت حرفه ای تمام اهداف و خدمات مورد نیاز شما را بررسی می‌کند؛ تا با توجه به نیاز مشتری برنامه ریزی لازم جهت سرویس‌های قابل ارائه آن انجام شود.

3- طراحی گرافیک سایت

تیم طراحی گرافیک طرح مورد نظر خود را بر اساس اهداف، نوع فعالیت و نظرات شما پیاده سازی می نمایند. نمای زیبای ظاهری سایت برای جلب توجه هر چه بیشتر بیننده به همراه هماهنگی نوع فعالیت با ساختار و رنگ آمیزی طرح سایت از ملزومات اساسی یک وب سایت حرفه ای می باشد. قرارگیری هدفمند اطلاعات به افزایش بازدید سایت کمک می نماید.

5- بارگذاری سایت و ورود اطلاعات

سایت طراحی شده آماده بارگذاری نهایی و ورود اطلاعات است. در سایت های داینامیک طراحی شده قابلیت تغییر اطلاعات سایت را در هر زمان و با خواست خود دارید. ورود اطلاعات در وب سایت های طراحی شده بسیار ساده است و طی یک دوره آموزشی کوتاه هر یک از پرسنل شرکت شما به سهولت قادر به ورود اطلاعات و بروزرسانی محتویات وب سایت خواهد بود.

7- امنیت بالا

اطلاعات وب‌ سایت شما با ارزش است؛ و حفاظت از آن، کاری تخصصی و در حیطه طراحی سایت است. ما وب‌ سایت شما را به گونه‌ای طراحی می‌کنیم، که از حداکثر امنیت برخوردار باشد.

2- طبقه بندی و دسته بندی صحیح اطلاعات

در یک وب سایت طبقه بندی صحیح اطلاعات می تواند به کاربر این امکان را بدهد تا در کمترین زمان و با سریع ترین روش به خواسته های خود جهت مراجعه به سایت برسد. اطلاعات به نحوی در سایت طبقه بندی شوند که تمامی نیازها و اهداف تعیین شده را تحت پوشش قرار داده و مخاطبین شما به سهولت بتوانند اطلاعات مورد نظر خود را در آن بیابند.

4- پیاده سازی و برنامه نویسی

طراحی سایت را می‌توان به کمک زبان‌های برنامه نویسی مختلف و یا با استفاده از سیستم‌های مدیریت محتوا، انجام داد.مورد مهم در پیاده سازی و برنامه نویسی وب سایت دارا بودن قابلیت بروز رسانی و تغییر سایت بر اساس نیازهای آینده شماست. چرا که وب سایت باید قابلیت ارتقا ، بروز رسانی و بهینه سازی را داشته باشد.

6- بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

پس از بارگزاری موفقیت آمیز سایت شما، این موضوع که سایت در موتورهای جستجو شناسایی شده و در حین جستجوی کاربران به سهولت و بر مبنای کلمات کلیدی متداول در زمینه کاری شما رتبه نخست را کسب نماید بسیار حائز اهمیت است. دسترسی کاربران به سایت معمولآ از طریق این جستجو ها صورت می گیرد.

8- مدیریت و پشتیبانی

یک وب‌سایت بدون پشتیبان، مانند یک ماشین بدون راننده است. برای اینکه وب‌سایتان بتواند نیازهای شما را برآورده کند، نیازمند یک پشتیبان دائم و با تجربه هستید.

پرسش و پاسخ طراحی وب سایت

پرسش و پاسخ‌های پرتکرار کاربران با موضوع طراحی سایت از کارشناسان نیکان هاستینگ

طراحی گرافیکی سایت چگونه انجام میشود؟

تیم طراحی نیکان هاستینگ، تنها از قالب‌های استاندارد و لایسنس‌دار در طراحی سایت‌های مبتنی بر جوملا و وردپرس استفاده می‌کند. واکنشگرا بودن، هماهنگ بودن عناصر سایت و امنیت بالای آن، از مزیت‌های اورجینال بودن قالب‌های انتخابی برای سایت شما خواهد بود.

برای سفارش طراحی سایت از کجا باید شروع کنیم؟

کافیست با کارشناسان نیکان هاستینگ تماس گرفته و نیازها و انتظارات خود را از وب‌سایت، اعلام نمایید. کارشناسان ما در مورد هزینه پروژه، مدت زمان اجرای آن و موارد مهم دیگر به شما مشاوره داده و به سوالات شما پاسخ می‌دهند.

مدت زمان اجرای پروژه طراحی سایت چقدر است؟

با توجه به نوع وب‌سایت، نوع خدمات و پیچیدگی‌های اجرا، زمان هر پروژه می‌تواند متغیر باشد. اما برای یک وب‌سایت پایه می‌توان زمان تقریبی 15 روز کاری را پس از ارسال دیتا از طرف شما در نظر گرفت.

هزینه تقریبی طراحی وب سایت چقدر میباشد؟

با توجه به اینکه اجرای پروژه طراحی وب‌سایت به صورت مستقیم به عواملی و خدماتی که ارایه می‌دهد بستگی دارد؛ قبل از بررسی دقیق خواسته‌های مشتری به صورت دقیق، نمی‌توان هزینه طراحی وب‌سایت را اعلام کرد. اما به صورت پایه هزینه‌های طراحی سایت شرکتی به صورت رسپانسیو از 800.000 تومان و وب سایت فروشگاهی از 1.500.000 تومان آغاز می‌شود.