آبان 20
1397


اپراتور خط ثابت این امکان را برای ساکنین تهران فراهم اورده است که با استفاده از 021 و ارقام تلفن ثابت خودشان بتوانند ارسال پیامک انجام دهند. با استفاده از فعال سازی این امکان در پنل اس ام اس نیکان هاستینگ به راحتی می توانید از مزایای ارسال پیامک با خط ثابت خودتان استفاده کنید.

ارسال پیامک با خطوط ثابت 021

یکی از امکانات پنل اس ام اس نیکان هاستینگ ارائه خدمات ارسال و دریافت پیامک با خطوط ثابت می باشد.
با فعال سازی امکان ارسال و دریافت پیامک خط ثابت (شماره ثابت دفتر، منزل ویا شرکت شما و یا هر شماره ی دیگر متعلق به شما ) در نیکان هاستینگ می توانید از امکانات و مزایای این خدمات استفاده کنید و پیام های خود را با شماره ثابت خود ارسال کنید

این کار توسط سامانه پیامکی نیکان هاستینگ و اینترنت  انجام می شود و هیچ گونه مشکلی از قبیل اشغال شدن تلفن برای خط شما ندارد و فقط از شماره تماس ثابت شما استفاده می کند که این مورد برای شما خیلی با ارزش خواهد بود.

بنابراین با استفاده از خط ثابت ، شماره اختصاصی شما با پیش شماره های 1000 ،3000،5000 ،2000 شروع نخواهد شد .

برای مثال شماره 10002188880678 به شماره 2188880678 تبدیل خواهد شد و با این خط میتوانید ارسال و دریافت پیامک داشته باشید.

نکته حائز اهمیت اینست که این خط امکان تماس دارد ،در صورتی که مخاطب شما بر روی این شماره در بالای پیامک کلیک یا لمس نماید، میتواند با خط ثابت کسب و کار شما همان لحظه تماس حاصل نماید
بنابراین در صورت امکان می توانید شماره را در متن درج نکنید و متن کوتاه تری بفرستید.

دومین مزیت مهم این خطوط یک سان بودن هزینه ارسال پیامک فارسی و انگلیسی می باشد
با توجه به نیاز ارسال لینک وب سایت ها و متون انگلیسی در پیامک ها، این مزیت کمک چشمگیری به صرفه جوبی در هزینه های شما می کند.

متقاضیان میتوانند با خرید پنل طلایی نیکان هاستینگ و وتکمیل فرم ثبت نام خط ثابت و ارائه مدارک زیر،  خط ثابت  خود را برای ارسال و دریافت پیامک بر روی پنل فعال نمایند.
 

 
مدارک مورد نیاز جهت سفارش خط حقیقی

    کپی کارت ملی صاحب خط
    اصل و کپی آخرین قبض تلفن ثابت به نام مالک خط
    دانلود و تکمیل فرم ثبت نام

مدارک مورد نیاز جهت سفارش خط حقوقی و خطوط PRI

    کپی کارت ملی صاحب خط
    اصل و کپی آخرین قبض تلفن ثابت به نام مالک خط
    دانلود و تکمیل فرم ثبت نام
    ارسال آخرین روزنامه رسمی شرکت
    ارسال آگهی تاسیس شرکت
    ارسال معرفی نامه نماینده شرکت ها